1 Bitkoin kaç dolar? 7 Eylül Salı 1 BTC kaç TL’ye eşit? BTC düştü mü, yükselir mi? 1 Bitkoin kaç TL oldu? 2021 güncel

Yaklaşık 2 aydır yükselişte olan ve dün itibariyle değeri 52 bin doları bulan Bitkoin, dakikalar içinde yüzde 17 değer kaybı yaşayarak 43 bin dolar seviyesine kadar geldi. Peki, 1 BTC kaç tl, 1 BTC ne kadar?

1 BİTCOİN (BTC) KAÇ TL OLDU?

7 Eylül Salı 2021 1 BTC fiyatı : 392.581,00 Türk Lirası

1 BİTCOİN (BTC) KAÇ DOLARA EŞİTTİR?

Son zamanlarda yükseliş trendinde olan Bitkoin, akşam saatlerindeki satışlardan sonra yüzde 17 değer kaybederek 43 bin dolar seviyesine geriledi. Bir süre sonra ise tekrar yükselmeye başlayarak 47 bin dolar seviyesine kadar çıktı.

Yaklaşık 2 aydır yükselişte olan ve dün itibariyle değeri 52 bin doları bulan Bitkoin, dakikalar içinde yüzde 17 değer kaybı yaşayarak 43 bin dolar seviyesine kadar geldi. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

SERT DÜŞÜŞTEN SONRA TEKRAR YÜKSELMEYE BAŞLADI

Akşam saatlerinde gerçekleşen satıştan sonra sert bir şekilde düşen Bitkoin’in değeri, saat 19.14 itibarıyla 47 bin dolar seviyesine çıktı.

ALTCOİNLER DE ETKİLENDİ

Bitkoin’deki dalgalanmadan altcoinler de etkilendi. 4 bin dolar seviyelerine kadar yükselen Eteryum, 3 bin dolara kadar düştü. Ayrıca son 2 ayda 30 bin seviyesinden 195 bin dolar seviyesine çıkan Solana da 130 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Bitkoinin düşüşünün duraklamasının ardından Solana 160 bin dolara kadar yükseldi. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir